Nasza historia - Doświadczenie + Biznes + Technologia

Od ponad 12 lat pracujemy wspólnie nad różnymi projektami w obszarze e-commerce, aplikacji internetowych, integracji pomiędzy systemami. Wspólnie poznaliśmy się kilkanaście lat temu pracując w działach IT, marketingu, produktu, analityki w jednym z największych sklepów internetowych AGD RTV w Polsce w Neo24.pl. Tam wspólnie rozwijaliśmy nasze kompetencje w poszczególnych obszarach rozwoju e-commerce, kolejne projekty wewnętrzne pokazały nam jak różnie interpretowane są potrzeby wskazywane przez biznes a odbierane przez dział IT. 

Kilka lat wspólnej pracy stworzyły w naszym zespole unikatowe połączenie wieloletniego doświadczenia w rozwoju biznesu online połączonego z technologią dopasowaną do potrzeb najbliższych miesięcy i lat

Budowanie technologii

Świat technologii kilkanaście lat temu był zdecydowanie bardziej ubogi w ogólnodostępne rozwiązania, przez co wszystkie nasze potrzeby realizowaliśmy tworzoną przez nas technologią. Teraz gdy różnych rozwiązań technologicznych na świecie są tysiące, skupiamy się na wykorzystywaniu ich z drobnymi modyfikacjami pod potrzeby naszych klientów.


Rozwój e-commerce

W tym momencie w obszarze e-commerce działają najróżniejsze rozwiązania do samej sprzedaży, marketingu, integracji, itp. Mając doświadczenie naszego zespołu e-commerce wiemy, jakie plusy i minusy mają poszczególne rozwiązania, jakie są podobne rozwiązania i co najistotniejsze: jakich efektów sprzedażowych można się po tych rozwiązaniach spodziewać. 


Logistyka

Wspólna praca w 2008 roku w powoli rozwijającej się branży e-commerce w Polsce wymagała od nas nie tylko pracy przy biurku, ale w momentach kryzysowych również na magazynie, gdzie pracując z magazynierami poznaliśmy dokładnie ich pracę i procesy, które wymagały dodatkowej automatyzacji aby ograniczyć zadania ludziom i wyeliminować potencjalne błędy.
Kilka lat później nasze doświadczenie postanowiliśmy przenieść na własny biznes i zbudowaliśmy własny magazyn w Środzie Śląskiej na dolnym śląsku, który służy naszym klientom jako tymczasowe lub stałe miejsce wysyłki produktów do swoich klientów.

Zewnętrzne integracje

Integracje to podstawa technologii, dzięki nim różne systemy mogą pracować w pełni automatycznie bez udziału człowieka lub tylko przy jego kontroli.
Lata doświadczeń dały nam umiejętności projektowania rozwiązań elastycznych, efektywnych i stabilnych, w których skupiamy się korzyściach biznesowych wynikających z integracji różnych systemów.

 


E-commerce


Edukacja, budowa i wsparcie

Edukacja

Technologia będzie tak skuteczna jak świadome jej wykorzystanie. Dlatego naszym klientom nie tylko dostarczamy technologię, ale również edukujemy jak ją skutecznie wykorzystywać.

Rozwój

Nie tylko realizujemy oczekiwania, ale również sugerujemy rozwiązania które podnoszą oczekiwane przez klienta efekty.

Marketing

To pojęcie popularne i szerokie w świecie online. Naszych klientów wspieramy również w tym obszarze, wskazując rozwiązania dopasowane do poziomu ich wiedzy i doświadczenia.

Indywidualne rozwiązania

W każdej technologii są jakieś indywidualne potrzeby, systemy zewnętrzne czy produkty. Naszych klientów wspieramy w zbudowaniu technologii, które spełnią wszystkie oczekiwania